У Вас є серйозний бізнес - Вам потрібні серйозні рішення!

БРІГ+

Товариство з обмеженою відповідальністю

вул. Вадима Гетьмана, 27
03058, Київ Україна
Teл.: (+38) 044 486 28 84
Moб.: (+38) 050 207 06 65
Факс.: (+38) 044 486 28 84
E-Mail. info@breg.com.ua 

Про компанію

         Науково-виробничій фірмі "БРІГ" (BREG®,llc) - 10 років  

 

Науково-виробнича фірма (НВФ) «БРІГ» (BREG®,llc), зареєстрований Товарний знак BREG®, (БРИГ - російська транслітерація від словосполучення «Бизнес РеИнжиниринг Груп», БРІГ - українська транслітерация від словосполучення «Бізнес РеІнжинірінг Груп», BREG® - англійская транслітерация від словосполучення BusinessRe-EngeneeringGroup), створена у 2003 році (ребрендінг компанії в торгову марку BREG® здійснено з 15 жовтня 2009 року) з метою об’єднання інтелекту провідних спеціалістів, що працюють у сфері впровадження програмних рішень та систем, розробки німецької компанії SAP AG (mySAP ERP, mySAP Business Suite, mySAP All-in-One, SAP HCM, SAP CRM, SAP BW/BI, SAP Afaria / SUP).

 

У грудні 2003 року компанія BREG®стає статусним партнером SAP Service Partner та SAP Business Partner (партнер, що займається просуванням продуктів SAP для середнього та малого бізнесу на ринку України та закордоном).

 

У 2005 році BREG® набув вищого статусу партнерства SAP у категорії Service Partner - SAP Alliance Service Partner. Статус SAP Alliance Service Partner надає право компанії BREG® укладати ексклюзивні реселлерські договіри щодо реалізації ліцензій і імплементації SAP рішень.

 

BREG®має офіс в Україні: 01054 м. Київ, вул. Тургенєвска, 48, офіс 10. Телефон +380444862114.

 

 

Компанія BREG® реалізує, впроваджує та підтримує єдиний програмний продукт - SAP R/3 та більш нові версії систем SAP, що дозволяє концентрувати потенціал та зусилля спеціалістів компанії в напрямку вдосконалення їхньої професійної майстерності. Саме це надає наявним та потенційним ЗАМОВНИКАМ, що реалізують проекти з автоматизації управління бізнесом, додаткову впевненість в надійності обрання компанії BREG®як надійного партнера.

 

BREG® має значний досвід з впроваждення галузевих рішень SAP.

Унікальним в Україні та країнах СНД, є досвід впровадження систем для банківського сектора, а саме: SAP for Banking та ERP з урахуванням специфіки банків. Значним досягненням є і те, що компанія має унікалий досвід з локалізації SAP for Banking до законодавчих та нормативних вимог Національного банку України.

 

Компанія BREG®, має досвід впровадження галузевых рішень: SAP for Telecommunications; SAP for Retail; SAP for Public Sector; SAP for Media; SAP for Mining.

Спеціалісти компанії

Найцінніше, що оберігає компанія BREG®це її спеціалісти, їхній інтелект, професіоналізм та досвід. Разом вони створюють команду професіоналів із більше 30 спеціалістів, що мають успішний досвід впровадження рішень SAP у банківській сфері, галузях телекомунікації, металургії, машинобудування, енергетики, нафтопереробній та хімічній промисловості, торгівлі.

 

Спеціалісти BREG®демонстрували свій професійний досвід під час надання консалтингових послуг наступним компаніям: Національний Банк України; УкрСиббанк bnp paribas; Ерсті Банк Україна; Народний Банк "Халик", Казахстан; Український Мобільний Зв'язок, UMC (мобільний оператор МТС); Азовсталь; Азовмаш; Укртатнафта; ВАТ «Сілур»; АБВ-Техніка; Астеліт – торгова марка «Life ;-)»; Інтеркар Україна; ВАТ «Одеський припортовий завод»; Чорнобильська АЕС; ЗАТ "А.Е.С. Київобленерго-Ровнообленерго"; ЗАТ «Фоззі Груп»; ЗАТ «Фуршет»; Металургійний комбінат «Дунаферр», Угорщина; Центральний ГЗК; Північний ГЗК; В.А.Т. «Прилуки»; Практікер Україна; Шелл Енерджи Юкрейн; Зернов, Молдова; БРІГ - власний проект SAP та інші.

 

BREG®приділяє значну увагу кваліфікації свого персоналу. Багато спеціалістів компанії окрім профільної мають освіту в області фінансів, економіки, менеджменту.

 

До робіт на проектах BREG®залучає спеціалістів, що мають сертифікати SAP AG.

Обов’язковою практикою BREG®стала організація внутрішніх та зовнішніх тренінгів для власних співробітників, відвідування ними семінарів, курсів, виставок, форумів.

Досягнення

BREG® має досвід участі в 47-ми SAP проектах, які закінчилися продуктивними стартами. Нині компанія знаходиться в числі партнерів SAP AG на території СНГ, які володіють успішним досвідом впровадження SAP систем у банківській сфері. Протягом перебігу проекту в АКІБ «УкрСиббанк», BREG®брав участь у впровадженні mySAP ERP – для ведення господарчої діяльності банку та галузевого рішення mySAP for Banking – для реалізації банківських функції на фронт-офісі.

 

BREG® є розробником локалізаційного пакету mySAP for Banking, в обсязі звітності, у відповідності до вимог Національного банку України.

 

Завжди на передовій лінії інновацій

 

Компанія BREG® знаходиться в постійному освоєнні нових рішень SAP для управління бізнесом. Починаючи з травня 2013 року, ми першими в Україні приступили до реалізації проектів Мобільної платформи SUP(Sybase Unwired Platform), яка являє собою мобільну платформу корпоративного додатку, який дозволяє корпоративним розробникам легко і швидко створювати додатки, підключатися до бізнес-даних мобільних співробітників на любому пристрої,, в будь який час, а також IT системи Afaria для централізованого управління мобільними пристроями і безпекою корпоративного мобільного середовища впродовж життєвого циклу пристроїв.

З вмонтованим пристроєм керування і безпеки, з єдиним веб-браузером і основною консоллю Afaria, створюються умови для збереження мобильних пристроїв під управлінням, розгортання на них додатків з візуалізацією, забезпечення автоматичного оновлення додатків, а також здійснення перевірки інвентаря.

 

Запрошуємо Вас до співпраці по реалізації в Ваших компаніях проектів Мобільних платформ на базі SUP і Afaria!

 

Бажаємо Вам приємного перебування на нашому сайті!

 

Яндекс.Метрика